Qeta

اینکه میگن خانما تو دوران قاعدگی بشون سخت میگذره چرا؟

شفا آنلاین: علت کم شدن و سبک تر شدن خونریزی دوران قاعدگی شما می … ضمن این که ورزش بیش از حد هم می تواند به دلیل ایجاد استرس جسمی زیاد روی بدن باعث سبک تر شدن قاعدگی شود. ….. ولی نمیدونم چرا تو این ماه خونریزیم در حد لکه بینی بوده . ….. نظر نمی رسد ولی بهتر است خانمها سالی یک تا دو بار یک چکاب بشوند.

در این دوره ممکن است نگران مسائل مختلفی باشید، از جمله اینکه : رابطه در دوره پریود … در دوره پریود اغلب میل جنسی خانم ها افزایش پیدا می کند که به دلیل … ها و بیماری های مقاربتی در دوره پریود افزایش پیدا می کند، چرا که دهانه رحم باز …

اما هر کدام پریود شدید بدون اینکه پدر یا برادر شما متوجه بشوند سراغ مادر یا خواهر … تلاش دولت افغانستان برای آشنایی دختران با دوران قاعدگی … پدر و برادرت قرار نیست بدانند تو قاعده شدی. … چرا ارزش پوند در سراشیبی است؟ نوزاد …

دیسمنوره يا قاعدگي دردناك یکی از شایعترین شکایات خانم های جوان است. … باید شرایطی که سبب تشدید یا تخفیف علائم می شوند و نیز اینکه آیا بیمار … با نزدیک شدن دوران پریود به مقدار زیادی استراحت کنید و خود را دور از استرس نگهدارید ….. انقدر سریع اثر میکنه که نمیذاره این درد اختلالی تو روال زندگی ایجاد کنه.

… با بیان اینکه آنورگاسمی یکی از مهمترین عوارض خودارضایی در دختران … ازدواج به موقع صورت گیرد چرا که نیازهای جنسی یک روند فیزیولوژیک ….. مدتیه این کارو انجام میدمو حالا ترکش خیلی برام سخت شده. …… كسايي كه الان دارن انقد از گناه و ضرراش ميگن تو دوران مدرسه كجا بودن كه …… چیزی راجع بش واقعا نمیدونستم.

برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر