Qeta

بولتون و پمپئو درگیر خصومتی تمام‌عیار شده اند

بولتون و پمپئو درگیر خصومتی تمام‌عیار … ان در بهار امسال از اختلاف میان بولتون و پمپئو خبر داده بود اما این اختلافات اخیرا شدیدتر شده است.

بولتون و پمپئو درگیر خصومتی تمام‌عیار … که میان کارکنان شورای امنیت ملی به ریاست جان بولتون و بقیه ارکان دولت آمریکا گسست ایجاد شده است.

پمپئو، رقیبی که وزیر شد. اعضای آن موجب از بین رفتن انسجام و اتحاد در این تیم شد و همین امر به بروز اختلافات در کاخ سفید و رسانه ای شدن بسیاری از آنها دامن زد.

اختلاف علنی در تیم ترامپ/ بولتون و پمپئو درگیر خصومتی تمام عیار … بولتون و «مایک مولونی» رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید نیز شکاف و اختلاف ایجاد شده است.

بولتون و پمپئو درگیر خصومتی تمام عیار … ان در بهار امسال از اختلاف میان بولتون و پمپئو خبر داده بود اما این اختلافات به تازگی شدیدتر شده است.

… ملی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا به خصومتی تمام عیار بدل شده و نارضایتی. … مولوینی و بولتون در ماه‌های اخیر بر سر اختلافات ایدئولوژیکی درگیر شده‌اند و …

… ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا به خصومتی تمام عیار بدل شده و نارضایتی … همچنین مناقشه‌ای میان بولتون و میک مولوینی، رئیس دفتر موقت ترامپ وجود دارد. مولوینی و بولتون در ماه‌های اخیر بر سر اختلافات ایدئولوژیکی درگیر شده‌اند و …

… اعضای ارشد تیم امنیت ملی دونالد ترامپ به خصومتی تمام عیار بدل شده. … و بولتون در ماه‌های اخیر بر سر اختلافات ایدئولوژیکی درگیر شده‌اند و …

… جان بولتون و مایک پمپئو است و در صورت ادامه می‌تواند از کنترل خارج شود. … زیادی شده است، اما در چه شرایطی ممکن است دونالد ترامپ ‌بخواهد وارد یک درگیری … دهد، ایالات متحده باید تلافی کند و ۳۹ درصد هم موافق حمله تمام عیار بوده‌اند.

بولتون و پمپئو درگیر خصومتی تمام‌عیار +جزئیات … رسیده و باعث سردرگمی در برخی بخش‌های دولت و تشتت آرا در سیاست‌های کاخ سفید شده است.

کمپین اعمال فشار حداکثری یک شکست تمام عیار بوده است … بوده اند، اما در عین حال موجبات خصومت بیشتر این کشورها به خصوص ایران را فراهم آورده اند … را به یک میزان گیج و آشفته کرده و این در حالی است که با ایران وارد بازی جوجه شده است. … درگیری با یک حمله دقیق به اهداف خاص شروع می شد، اما همانجا پایان نمی یافت.

همان …. درگیری میان جهان غرب و ایران توسط ترامپ!

کلکسیونی عجیب که در گینس ثبت شده! (+عکس) … بولتون و پمپئو درگیر خصومتی تمام‌عیار … فعال كارگري: کارفرماها تصمیم گیرنده تشکلات کارگری شده اند.

در همین ارتباط گفته شده اختلافات میان مشاور امنیت ملی و وزیرخارجه دولت … اختلاف علنی در تیم ترامپ/ بولتون و پمپئو درگیر خصومتی تمام‌عیار.

از جمله این شرایط که از سوی مایک پمپئو، وزیرخارجه آمریکا مطرح شده‌اند “پایان … است “اگر دست بولتون بود، تاکنون درگیر ۴ جنگ جدید شده بودیم” .

برچسب‌ها:, , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر