Qeta

تاوقتی لذت داشتن یه چیزی ونداشتی نداشتنش خیلی سخت نیست

دردت را میدانم اما قدرتی دیگر در من نیست. … شاید یه روزی برسه که تموم ردپاها نه از جلوی چشم که از دل و روح و ذهنم پاک بشه… . . . داشتن هزاران سوال بی جواب سخته اما من باید باهاش کنار بیام… چون شاید تموم این اتفاقات همون چیزهایی بوده که میگفتم خدایا به صلاحم عمل کن… . … دلتنگ یه حس نداشتم، ….. شب بیست و سوم خیلی برام سخت بود.

یه چیزی همیشه یادت باشه : لطف مکرر میشه حق مسلم ! بیش از حد لطف … پس لوند و دلبرانه که هیچ ، عاشقانه و صادقانه هم که بیایی من دیگر نیستم … . . به بعضیا باید …

رژیم که مختص چاقی یا لاغری نیست … رژیم بی توقع دوست داشتن … کسی که بی توقع ترین است و میداند که زندگی گاهی هیچ چیز برای بخشیدن به تو … نسبت به دیگرانت، اگر بخواهی با خودت لج کنی، زندگی انگار سخت تر میگیرد. …. ذهن آدم ها، مثل يك حفره عميق، پر می شود از خيلی چيزهای زشت؛ از شك، از بدبينی، از برداشتهای بد،

به نظرم خیلی از این رفتارها و واکنش ها در مقابل یک فرد غیر منطقی، غیر منطقی …. و با بعضی از آدم ها هیچ وقت تکلیف ما روشن نیست …. بنظر من اینجور ادمها خیلی مشکل در گذشته و حالشون داشتن و دارن … و این خیلی پیروزی لذت بخشیه … ما و کارکنان یه چیزی به قول خلوت خودشان از ما بکنند و یا خدمات بیشتری با اندک …

در این سخنرانی به ظاهر ساده، او هر چیزی که در رابطه با درک کردن چیزهایی که … “انتخاب شغل برای ساختن سابقه مثل نگه داشتن رابطه جنسی برای دوران پیریه” … و خیلی …

گدایی عشق می کنند، تا زمانیکه به تسخیر قلب زن مطمئن نیستند! … که سخت هم پیدا میشود. … چون فقط یک بار نمی ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند . …. خیلی سخته دلت بخواد سرتو به دیواری تکیه بدی …. یه جور دوست داشتن هایی هست … خطوط نگاهت برای ترانه هایم جای خالی نداشت … لذتِ انتظار آیا از بی قراریِ اضطراب خواهد گذشت؟

و عشق می تواند جانشین همه ی نداشتن ها باشد… … ولی برای منتظر بی خبری خوش خبری نیست. … همیشه داداشم خودش میره داروهاشو میگیره و وقتی هم آمپول داشته باشه یه سرسوزن …. که تو کنسرت پیش اومد (واقعا تنها چیزی که انتظارشو نداشتم همین بود. …. دل استاد یکبار از گرفتن این نمره ی افتضاح شکسته و خیلی سخت …

بهم گفت وقتایی که گریه نمیکنی و بیشتر از همیشه میخندی خیلی ترسناک میشی. مثل الان که … چیزی نیست ، هیچی نیست ، درست میشه” … نه تا وقتی که نتونی بفهمی این غمگین بودن تو رو از پوچ بودن نجات میده … برام مصداق همه ی چیزای قشنگ و لذت بخشه، یه چیزی که میتونه … حالا منتظرم تا یه نفر توان نگه داشتن منو داشته باشه.

شكسپير ميگه: خيانت تنها اين نيست كه شب را با ديگري بگذراني … خيانت ميتواند دروغ دوست داشتن باشد ! … چیـــــزی بـــه یــــاد نمـــــی آورم جـــــز اینکــــه … تا وقتی از کسی. …. کاری به کار کسی نــداشتن‌شان …. ﺑﻪ ﯾﻪ ﺍﺩﻣﺎﯼ ﺧﺎﺻﯽ ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺣﺘﯿﺎﺝ ﺩﺍﺭﯼ … حتے دیگہ نفس کشیدنم برات سخت میشہ! … من کسی رو از دَست دادم که دوستم نَداشت..! اما.

امام علی: سخنان شما سنگهای سخت را نرم می کند …. کانت: از دو چیز در حیرتم: رنگ آبی دریا که میبینم و نیست؛ و صفای باطن … برنارد شاو: مدتها پیش آموختم که نباید با خوک کشتی گرفت، خیلی کثیف می‌‌شوی و مهم‌تر آنکه خوک از این کار لذت می‌برد. …… داشتن علم بهتر از داشتن ثروت است؛ ولی نداشتن ثروت بدتر از نداشتن علم است.

هر کی ما را رها میکنه میگه “تو دختر خیلی خوبی هستی ولی… … ازدواجم میگذره ولی من هیچ احساسی به زنم ندارم یعنی ازش لذت نمیبرم البته اینو ….. عزیزم وقتی دختری میگه اهل دوست پسر و این چیزانیستم این نیست که من راهبه ام و باهیچ کس نیستم . …… و یه چیز دیگه اینکه چرا وقتی یه دختر از یه پسر خوشش میاد نمیتونه …

الف) به قصد ازدواج؛ ب) به قصد کسب لذت و سوء استفاده. …… بدانید که دیوانگی های آینده خیلی سخت تر و بدتر و طاقت فرساتر از این شرایط الان است. …. کنیم اما من چون سنی نداشتم و اطلاعاتی نداشتم قبول نکردم بعد ۱ سال ونیم من یه حس عجیب … نشانه علاقه پسر به دختر در فرهنگ ما تنها یک چیز است خواستگاری رسمی به همراه خانواده، نه …

مشکلاتی مثل نداشتن امکانات خوب، نداشتن منبع های مطالعاتی مناسب … … شمایی که منتظر یه جرقه هستی تا همه چیز رو رها کنی! … لذت بردن را یادمان ندادند! … همیشه فردایی هست، تا وقتی که دیگه نیست! ….. سلام من یک دانش آموز کلاس نهمیم شاید بنظرتون خیلی بچه باشم منم حال نداشتم یروز بابام …. عزیز نباید زیاد به خودت سخت بگیری.

هر چیز و هر جا و هر کسی توی این دنیا شما را یاد او می‌اندازد؟ … فکر کردن به موضوعاتی که درصد وقوعشان خیلی پایین است، مثل اینکه … به گذشته برگردید: منظور این نیست که بنشینید و خاطراتتان را با آن شخص … برای خودتان تیپ بزنید و از دیدن خودتان لذت ببرید! …. این راه حل ها تا وقتی خود شخص نخواد جواب نمیده.

دلیلش این است که من خیلی خیلی خیلی و بی نهایت زشت هستم، آنقدر که … من مثل پسرشان و دختر کوچکشان خوشگل نیستم بلکه بسیار زشت هستم. …. به جای چیز هایی که نمی شود تغییر داد باید بر زمینه هایی تمرکز کرد که …. داشتن چرا يه بار فقط يه بار رفتاري كه با اون داشتن با من نداشتن هر …… چون شانس نداشتم.

برخلاف بخش خبری آنها که خیلی دوست داشتنی نیست (به نظرم شبیه صدا و سیمای خودمونه. … بگیم شوق یا مثلاً یه چیزی مثل خوف و رجا، راحت‌تر بشه دو سر این طیف رو تصور کرد). … آن جمله معروف را شنیده‌اید که تنها وقتی یک کشتی می‌تواند لذت اکتشاف را …… بحث از تلاش، موفقیت، لیاقت داشتن یا نداشتن در مسیر تعقیب رویاها شد.

که چیزی که امروز درو میکنی ما حصل کاشت خودت بوده و هیچ کسو در قبال اون مقصر. ندونی. … از موقعی که یادم میاد آدم رویا پردازی بودم خیلی فکر و خیال میکردم و کال هم آدم کم … بودم ولی سابقه نداشت یه کتابی رو اینجوری بخونمش. …. ما به اندازه کار اونا سخت نیست ولی سختیهای خودشو داره. ….. آنگونه که باید از زندگی لذت نخواهی برد.

نشخوار آدمیزاد حرف است – لذت داشتن حرف زیاد .

اما چیزی که من در این مقاله به آن می‌پردازم فیلم و کتاب راز و قانون جذب است. … کمی باورش سخت است که میلیون‌ها نفر در سراسر جهان در قرن 21 میلادی اینطور … و هیچ مورد زنده‌ای در دست نیست و ما تنها مجبوریم دست به دامن عکس‌هایشان شویم. …. برای دست یافتن به یک هدف داشتن یک جدول زمانی برای رسیدن به یک هدف است.

می‌دونم تو الان تو چه حال و موقعیتی قرار داری؛ چون خودم یه روزی خیلی چاق بودم و … اما بذار قبل از اینکه نامۀ سرگشاده‌ام رو بخونی یه چیزی رو بهت بگم: … بدک نیست»، حتی به کشیدن شیشه‌ هم فکر کردی، چون خیلی خوب لاغر … که برای انجامش تلاش کردی و اون‌همه قرص و رژیم که در آخر هم نتیجه‌ای نداشتن! ….. واقعا لذت بردم.

17) پزشک داخلی = با در دست داشتن تست اسپیرومتری ، نوار مغز و قلب ، سی تی …. بعدش ازمون كتبي عقيدتى كه امسال واقعا سخت بود. …. اون میرید سمت پذیرشگر خودتون یه مصاحبه خیلی ساده میشید چیز مهمی نیست / اونجا با ….. بودم واقعا انتظار دیدن همچین صحنه ای رو نداشتم جلوی درب گزینش و استخدام خیلی شلوغ بود …

مدت مدیدی بود از شهاب خبری نداشتم، تا اینکه هفته گذشته بعد از هشت ماه بی … و مثل گذشته سرحال نبود، هرچه علت را از او پرسیدم چیزی نگفت و از من خواست همان …. افزاید: حوزه آسیب ها و کارکرد های منفی طلاق بر روی مردان شبیه زنان نیست و به ….. من یه زن مطلقه هستم وبه بظرمن مردها خیلی زود همسرشون روبعدازطلاق فراموش …

سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدن آن پول می گیرد. …. تجربه نشان داده است که برای تلفظ کوتاهترین کلمه “بله” یا “نه” ، خیلی بیشتر از یک …. دلم یک آدم برفی می خواهد تا وقتی حرف هایم را شنید آب شود نباشد دیگر …. هیچ چیز لذت بخش تر از این نیست که یک نفر احساست رو بفهمه بدون اینکه بخوای بزور بهش حالی کنی .

دوست داشتن واقعی عشق پاک. … چیزی که هیچوقت دوست نداشتم خودمو درگیرش کنم. … چارلی چاپلین به دخترش: تا وقتی قلب عریان کسی را ندیدی بدن عریانت را نشانش نده! … برای کسی که معنی نگاهت را نمی فهمد گریان مکن قلبت را خالی نگه دار اگر هم یه روزی …. دیونه روانی سنگ دله بی معرفت خیلی دوست دارم خانم خوشگلم شب بخیر بای.

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر