Qeta

دانشگاه‌های برگزیده در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها، و پیشنهاده‌ها اعلام شد

دانشگاه‌های برگزیده شش‌ماهه دوم سال 1397 در ثبت و همانندجویی … دانشگاه‌های برگزیده در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها، و پیشنهاده‌ها اعلام شد.

1397 در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها، و پیشنهاده‌ها اعلام شدند.

۱۳۹۷ در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها، و پیشنهاده‌ها اعلام شدند. … رساله و پیشنهاده همکاری داشته‌اند و ۵۵۴۱۹ پارسا (پایان‌نامه و رساله) و ۳۱۷۵۰ پیشنهاده (پروپوزال) در این سامانه ثبت شده است.

دانشگاه‌های برگزیده شش ماهه دوم سال ۱۳۹۷ در ثبت و همانند جویی پایان نامه‌ها، … ملی ثبت پایان نامه، رساله و پیشنهاده) آن‌ها ثبت شده به این شرح است:

دانشگاه‌های برتر در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها، و پیشنهاده‌ها اعلام شد. دانشگاه‌های برگزیده 6 ماهه دوم سال ۱۳۹۷ در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، …

۱۳۹۷ در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها و پیشنهاده‌ها اعلام شدند. … و ۴۱۹ پارسا (پایان‌نامه و رساله) و ۳۱ هزار و ۷۵۰ پیشنهاده (پروپوزال) در این سامانه ثبت شده است.

۱۳۹۷ در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها، و پیشنهاده‌ها در مراسم هفته پژوهش ایرانداک اعلام شد.

1397 در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها و پیشنهاده‌ها اعلام … این رتبه بندی برای مجموع 10 منطقه آمایش سرزمین آموزش عالی انجام شده و در …

دانشگاه‌های برگزیده شش‌ماهة دوم سال 1397 در ثبت و همانندجویی … پارسا (پایان‌نامه و رساله) و 19.945 پیشنهاده (پروپوزال) در این سامانه ثبت شده است.

کÙ. … ثبت نام کاروان پیاده روی اربعین هیات الزهرا (س) دانشگاه شریف آغاز شد · مهلت ثبت نام بدون آزمون کاردانی و کارشناسی …

دانشگاه‌های برگزیده ۶ ماهه دوم سال ۱۳۹۷ در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها و پیشنهاده‌ها اعلام شدند که دانشگاه کردستان در میان لیست اعلام … دانشگاه کردستان یکی از برترین دانشگاه های کشور در ثبت پایان نامه شد …

دانشگاه‌های برگزیده ۶ ماهه دوم سال ۱۳۹۷ در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها، و … دوم سال ۱۳۹۷ در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها، و پیشنهاده‌ها اعلام شدند. … (پایان‌نامه و رساله) و ۱۹.۹۴۵ پیشنهاده (پروپوزال) در این سامانه ثبت شده است.

مقایسه آمار ثبت پایان‌نامه، رساله و پیشنهاده در سامانه ثبت ایرانداک از سوی دانشگاه‌ها … از ایسنا؛ دانشگاه‌های برگزیده شش‌ماهه دوم سال ۱۳۹۷ در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها و پیشنهاده‌ها در حالی از سوی ایرانداک اعلام شده است که در هفته …

1397 در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها و پیشنهاده‌ها اعلام شدند. … (پایان‌نامه و رساله) و 31750 پیشنهاده (پروپوزال) در این سامانه ثبت شده است.

اعلام دانشگاه های برگزیده در ثبت و همانندجویی پایان نامه ها، رساله ها و پیشنهاده ها … ثبت افزایش یافته و نیز پایان نامه و رساله های ثبت شده واحدهای برگزیده دانشگاه .

دانشگاه‌های برتر در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها، و پیشنهاده‌ها اعلام شد. دانشگاه‌های برگزیده 6 ماهه دوم سال 1397 در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، …

دانشگاه‌های برتر در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها، و پیشنهاده‌ها اعلام شد. دانشگاه‌های برگزیده 6 ماهه دوم سال ۱۳۹۷ در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، …

… سال ۱۳۹۷ در ثبت و همانندجویی پایان نامه ها ، رساله ها و پیشنهاده ها خبر داد. به گزارش یوپنا، رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران گفت: براساس اعلام پژوهشگاه علوم … IR در دسترس همگان گذاشته شده است و در فهرست دانشگاه های برگزیده، …

سرویس کردستان دانشگاه های برگزیده 6 ماهه دوم سال 1397 در ثبت و همانندجویی پایان نامه ها ، رساله ها و پیشنهاده ها اعلام شدند که دانشگاه کردستان در میان لیست اعلام شده از …

دانشگاه تربیت مدرس به عنوان دانشگاه‌ برگزیده در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ … یک کشور را در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها و پیشنهاده‌ها در سال تحصیلی …. فراخوان شرکت در برنامه پژوهشی جندی‌شاپور برای سال 1397 اعلام شد.

۱۳۹۷ در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها و پیشنهاده‌ها اعلام شد.

1397 در ثبت و همانندجویی پایان نامه ها، رساله ها، و پیشنهاده ها در مراسم هفته پژوهش ایرانداک اعلام شد. … تقدیر ایرانداک از موسسه های برگزیده سامانه ثبت و همانندجویی.

۱۳۹۷ در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها، و پیشنهاده‌ها اعلام … IR در دسترس همگان گذارده شده است.

۱۳۹۷ در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها و پیشنهاده‌ها اعلام شدند. … و رساله) و ۳۱ هزار و ۷۵۰ پیشنهاده (پروپوزال) در این سامانه ثبت شده است.

۱۳۹۷ در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها، و پیشنهاده‌ها اعلام … کلنگ ساخت ۴۰۰ واحد مسکن محرومان در دلگان به زمین زده شد.

حوزه/ دانشگاه‌های برگزیده ۶ماهه دوم سال ۱۳۹۷ در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها و پیشنهاده‌ها اعلام شدند. … در تصمیم‌گیری و موضوعات ملی و فرا استانی، نظام آموزش‌عالی کشور از نظر آمایش سرزمینی به ۱۰کلان منطقه تقسیم شده است.

اعلام دانشگاه کاشان به عنوان دانشگاه‌های برگزیده در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها و پیشنهاده‌ها 1398/06/14 07:25:16 … پايان نامه دانشجوي دانشگاه كاشان موفق به کسب جایزه پروفسور حسابی در جشنواره پايان نامه هاي برتر ايران شد. …. نخستین دانشجوی عراقی دکترای ریاضی محض با دفاع از رساله خود از دانشگاه کاشان دانش آموخته شد.

1397 در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها و پیشنهاده‌ها اعلام شد.

1397 در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها و پیشنهاده‌ها اعلام شد.

برچسب‌ها:, , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر