Qeta

شور – تو خیلی وقته زندگیمی

۱۴۴۱.

تو خیلی وقته زندگیمی | حمید علیمی. 3:10 … تو خیلی وقته زندگیمی *شور.کربلایی_حمیدعلیمی (98_پنجم محرم ) · محمدینگجه لو. 236 بازدید. 08:22.

تو خیلی وقته زندگیمی *شور.کربلایی_حمیدعلیمی (98_پنجم محرم ). 3:10 … تو میخواهی امام بشوی! | علیرضا پناهیان · علیرضا پناهیان. 2010 بازدید.

شب پنجم محرم الحرام 1441…

نوحه و مداحی محمد کمیل به نام تو خیلی وقته زندگیمی پیشنهادی ویژه برای طرفداران … حلالم کن نوکری بلد نیستم (شور جدید) پخش آنلاین + متن مداحی و نوحه یا حسین .

اون دختر رو تو یک مهمونی ملاقات کرد. خیلی برجسته … یک داستان کوتاه جالب : قهوه ی شور. اون (دختر) رو تو … حالا هر وقت قهوه نمکی می خورم به یاد بچگی ام می افتم، زادگاهم، برای شهرمون خیلی دلم تنگ شده، برا والدینم که هنوز اونجا زندگی می کنند.” همینطور …

کار اینه که هیچ وقت با دفترهای دیگه قاطی نمیشه و اینکه فقط با دیدن جلد این دفترچه … یادتون باشه این دفترچه تاثیر خیلی زیادی تو کار و پیشرفت تو خواهد داشت . ….. تویی که میتونی انجامش بدی، بعدش باید با تمام شور و اشتیاقت کار کنی و این ….. نگاه میکنی میبینی که شخصی دیگر هستی و با روحیه ای متفاوت زندگی می کنی.

به چه شور و شرری یک دم به پا کرد … حالا که قلبم و تو مشتت داریا بت سخت رسیده تنهاییا آخه دنیامیا چقدر شدیدا خوبه حسامون و حال و هوای خوب همرامون و … رو به راهــم، زندگیمی، آروزمـــی. تو رو می … یه موزیک غمگین مثل بارون خیلی وقته که مونده رو تکرار.

اي كاش در چشمهايت نگاه مي كردم و باتو ميگقتم از عشق و تو شور عشقت را در چشمانم ميديدي كه خود را به شكل قطرات اشك در اورده اند و بر ديدگانم جاري شده … بیا که من خیلی وقت است دلم به هوای دیدنت بهانه آغوشت را کرده! … زیباترین تصنیف زندگی می شود.

قسمت دوم؛ شور : ما گرفتار تو با روی سیاه آمده ایم؛ ما پشیمان شده با کوه گناه …. قسمت سوم؛ شور : عشقی که سراسر احساسه زیبا مثل وقتِ بارونه؛ قلبِ …

شور فرهادم به پرسش سر به زیر افکنده بود … ای شب هجران که یک دم در تو چشم من نخفت …. من هر وقت این شعر رو میخونم یا می شنوم خیلی حال بدی پیدا می کنم. …… او تا سـال ۱۹۳۳ در آلمان زندگی می کرد و در سـفر انگلسـتان و امریکا بود که نازیها او را به …

بعضی ها طوری زندگی می کنن انگار تا ابد زنده اند و جاودانه اند …. ترس موجب میشود که پیش از اقدام به هرکاری، هزار و یک نگرانی و دغدغه راهِ تو را سد کنند. … یک بار آن وقت ‌ها که خیلی کوچک بودم ، از درختی بالا رفتم و از سیب ‌های سبز کال خوردم ، دلم باد کرد و مثل طبل سفت شد ، خیلی درد می ‌کرد …… هرگز کسی شور و نشاط شما را نمی رباید.

در کلاس‌های درس هم ما برای دانش‌آموزها خیلی غریب بودیم. ….. اصلا بحثه شیعه سنی بودن نیس تو زاهدان اصلا اینطوری نیس اگه قبلا خیلی وقت پیش بود الان اصلا …. آب شیرین از این رو میگم آب شیرین که تا چند سال قبل آب شور بود. …. من بلوچم و قبلا توی یکی از روستاهای مرزی زندگی می کردم و الان چند ساله که سراوانم این …

دختر شاعر بود و با شور و احساسی از خود و آرزوهایی که داشت حرف می زد. … با هم خیلی صمیمی شده بودند و این صمیمیت خیلی به ارام کمک کرد تا کمتر از … اینک از آن وقت زمانی گذشته بود و تقریبن با کسانی که آنجا زندگی می کردند کم و بیش آشنا شده بود. … من آرام هستم و تو هم قاسمی و من و تو نزدیک به هشت ماه با هم بودیم، زندگی کردیم و به …

نه مراست قدرت آنکه دم زنم از جلال تو یا علی | حاج میثم مطیعی و برادر امیر عباسی (نوا) … زخم فرق علی به مسجد، زخمی از جنس زخم سینه است (شور) …. خیلی ممنون که از حاج میثم مداحی و روضه میگذارید …… مزاحمتان شدم بد جوری مریضم گفتم من حقیر را هم امسال در مداحی وقت شهادت حضرت علی (ع ) قراموش نکنین تشکر خداوند خیرتان بدهد.

امروز خیلی حسم خوبه، داریم مجموعه ویدیو های زندگانی یا زنده مانی، یعنی؛ ما داریم زندگی می … تو اون همیشه خرید می کردم برای برادرم، برای خواهرم معصومه، برای مریم، اون یکی خواهرم، برای محمدباقر، پدر مادرم. … اهمیت وقت گذراندن با خانواده …… واقعأ براتون آرزوي بهتر ازاينها را دارم ،همچنين يك شور وشوغي سرتاسر وجودم را …

تو * برای جاه طلب ژر احساساتی آرسنال (با پذیرفتی) یاشار مربی بی تفاوت و خون سرد لیورپول و من … او امروز در لس آنجلس زندگی می کند ولی از همیشه به همگان نزدیک تر است. … از کودتای ۲۸ مرداد، بر روی خاکستر شعر و شور و در دامن مردمان خسته اما امیدوار، به گوگوش تبدیل شد. … نه خیلی من هنوز بسیاری از ترانهها را با تو گوش می کنم.

تو آنقدر عشق به من می بخشی که من کنار تو بی نیاز ‘ بی نیازم …. مونده و اين ثانيه هاي آخر چه نفس زنان در حال گذشتن هستند ، وقت خيلي تنگه و هزاران حرف تو دلم ، كه ميخوام در اين ثانيه …… روزهای گذشته و زمانهای پر شور با هم بودنمان هنوز در من ادامه دارد . … من برای خود زندگی می کردم ، تو کاری کردی که برای تو زندگی کنم .

اعتراف میکنم من فیلم The Mask رو خیلی دوست دارم. همه ی آدما درونیاتی دارن که … اون‌ وقت شما چطور زندگی می کنید؟ وقتی شما اون ماسک رو … بعد تازه شمارم دعوت میکنه بیاین تو تجربش. خیلی باحاله. … نه اونی که… با شور زندگی کن.

جلوی آیینه خودمو میبینم خیلی تغییر کردم جدی جدی با روضه های تو خودمو پیر کردم باور من اینه که همیشه تو زندگیمی من عوض شدم ولی تو حسین بچگیمی حواست هست به …

یه کبوترم که لونم تو کربلاتِ. 00:00. 00:00 … والا تموم زندگیمی ارباب. لذت خوب …

یه خانوم دبیری چند وقت پیش با من تماس گرفت که آقای فلانی، ما در مدرسه مون … من گفتم تو مدرسه جلسه بذارین یه مقدار سؤال کنین ببینین چقدر جدی ا‌ست. … ایشون هم با چنان شور و تابی برای حضار و بازدیدکنندگان حرف میزدن که اره از فلان و ….. طراح خودرو بودن یه بچه 10 ساله خیلی خیلی قابل باور تر از دانشمند هسته ای …

البته در عین حال از دیگر اشعار بزرگان این راه هیچ وقت غافل نبوده و نخواهم بود و …. دشمن قدار نظام اسلامی زندگی می کنم و با الگو گرفتن از جوانمردان بسیجی که ذوب در ولایت … تو محله، بوی اسفند، صدای طبل و دوهُل علم کش های محله، صلوات ها، نوحه ها، خیلی …

*این حرف‌ها مال تو کتاب‌ا زن فقط پول آروم و خوشبختش میکنه ! ….. اما آیا می توانید کاری کنید که آن شور و شوق را برای همیشه نگه دارید؟ … سرسخت بودن را فراموش کنید و خیلی وقت ها خودتان پیش قدم شوید. … می کنند، بیشتر شلوار می پوشند و خلاصه مردانی که با این گروه زندگی می کنند؛ مردانگی خود را از یاد می برند.

حالا می خواهم ماجرایی از روزهای خیلی دور برایتان تعریف کنم. … ی جهان زندگی می بخشید و از این که بودنش باعث شور و نشاط و زندگی می شد خیلی خوشحال بود و احساس غرور می … نبودن تو یعنی یخ زدن همه چی و نابودی تمام دنیا. … خورشید خانم از آن روز به بعد به قولش عمل کرد و سعی کرد همیشه بتابد تا هیچ وقت هیچ موجود زنده ای دچار مشکل نشود.

طبقه اولی ما ساکن بودیم و طبقه دوم که بزرگتر بود خانواده ای دیگر زندگی می کردند. … زهرا این موضوع را خوب میدانست که شور و هیجانی عجیب در بین تودههای مردم بود. … بهش می گفتم: ” تو هم در تظاهرات شرکت می کردی؟ … وقت ظهر، وقت نماز همهی مردم در خانههایشان را باز می کردند و ما زنها و دخترها به این خانه و آن خانه می … خیلی زود با من دوست شد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر