Qeta

مگر دنیای مردم دست شماست؟

مگر دنیای مردم دست شماست؟ اصلاح صنعت خودرو · نیازمند همراهی همه بخش‌ها برای توسعه و اصلاح صنعت … جنگ مردم اهواز با انگلستان · اقتصادی · کنفرانس فین‌تک ایران.

من با عشق به دنیا آمده‌ام، با عشق زندگی کرده‌ام، و با عشق هم از دنیا می‌روم تا آن … من خوشحال می‌شوم اگر تمام شما سلامت باشید و کار بکنید و بسازید زندگی را و دنیایی که فردا هست و مال شماست و مال بچه‌های شماست» … من فقط دست بوسیدم هم خودم خراب شدم، هم فامیلم خراب شدند، هم مردم ایراد گرفتند، هم از … مگر می‌شود آدم زنده از سیاست جدا باشد؟

من با مرگ آشنا و مأنوس شده‌ام. یگانه دوست من است، تنها چیزیست که از من دلجویی می‌کند. قبرستان مناپارناس به یادم می‌آید. دیگر به مرده‌ها حسادت نمی‌ورزم، من هم از دنیای آنها …

ماهین نیوز. اقازاده ای افاضه فرمودند: اگر دنیای مردم را درست نکنیم، به دین لطمه زده ایم! عجب! یعنی خدا تا این حد.

علاّمه طباطبايي‌، فرموده‌اند: “ممكن است مراد از فضيلت دادن بعضي از مردم به بعض … به دست خدا است‌، بايد دست از تلاش برداشت تا خدا روزي را از آسمان براي ما فرود آورد.

عنوان فیش :گزینش حاکم برای جامعه اسلامی، امری واجب برای مردم … و یك امت اسلامی از دنیا برود یا كشته بشود، واجب است بر مردم به حكم اسلام و به حكم … هیچ عمل بزرگ و كوچكی دست نباید بزنند، در هیچ كاری سرمایه‌گذاری نباید بكنند، … حضرت علی(علیه‌السلام): ای مردم حاضر و غایب، مسئله حكومت، امر و حق شماست كه كسی در آن حقی ندارد، مگر …

برق را در خرمن مردم تماشا کرده است … که این عبارت کنایه از ترک کردن دنیا و دست کشیدن از دنیاست. … نابود میشود مثل این دنیا، و اگر کسی عاشق رنگی هست در واقع عاشق عدم هست، مگر آنکه آن عشق …. مستقل است در گمان من این او زربافت خیالات شماست

مردم دنیا دو قسم اند: دسته ای در آن خود را به خواهش های نفسانی و خواست های زودگذر می فروشند و به کیفر این کار خود را هلاک می سازند ولی دسته ای از … به هیچ نعمتی نمی رسید مگر اینکه نعمت دیگری را از دست می دهید. … رفتار پیامبر(ص) الگوی شماست.

و خیلی زود فهمیدم که من تنها نیستم: معلوم شد که بیش از ۸۰ درصد مردم از کارشان لذت نمی برن. …. اما همینکه بشناسیدش، می بینید چیزیه که سازگار با نقاط مثبت شماست، با … نداشتم که …

طوطی بعدا چون یک مرد کله طا س را می بیند، می پرسد که مگر تو هم شیشه روغن شکستی! “این قیاس ِمع …. در آن دوران افسانه و اسطوره پایه فکری مردم را تشکیل میداد .

مملکت که کلا دست شماست چه کسی جلوی شما را گرفته است … شاخص فلاکت در حال حاضر چهار برابر دنیا است، چه چیزی می‌خواهیم به این مردم بگوییم.

آن روز که در تهران موشک ها بر سر مردم می خورد، مگر دنیا در برابر این تجاوز سخنی گفت؟ … کردیم، خدا نصرتش را بر ما نازل کرد و امروز دنیای اسلام تنهاست و ما مسلمانان باید دست یکدیگر را بگیریم. … چه کسی در منطقه دشمن شماست؟

مصاحبه در زمان اشغال فرانسه به دست آلمانیها که از تابستان 1319 تا … 28 مرداد مطبوعات غرب تقریبا مگر به استثناء از شاه در مقابل مصدق حمایت …. از 1349 ، پس از تغییراتی که در وضعیت نفت دنیا روی داد، شاه اعتماد …. شاه: «شاید، حق با شماست. …. فالاچی باز می‌گوید: «مردم ایران وقتی خواستم با آنها از شاه صحبت کنم …

رییس جمهور ایران گفت: حاضریم با همه توان از منافع مردم عربستان در برابر … چه کسی در منطقه دشمن شماست، افزود: ما حاضریم با همه توان از منافع مردم عربستان در … آنقدر غیرمسلمان در دنیا است که باید آنها را مسلمان کنیم و ما باید همدیگر را برادر بدانیم. …. و مگر مردم سوریه مقاومت نکردند و در برابر تروریست ها پیروزی های درخشان به دست …

همه مشهد که دست شما بود و همه ایران دست شماست. … فکر می کنند که اختیار استان را دارند، اختیار کشور دست مردم است، همه مسئولان باید نوکر … روحانی در ادامه تصریح کرد: شما در مذاکرات هسته ای در برابر قدرت های بزرگ دنیا به ما تهمت … مگر نگفتید روز انتخابات 4 سال قبل که بازار باید چنین و چنان شود، اما امروز وضعیت به چه صورت است؟

وی درباره علت شکایت مردم اهواز از وزیر ارتباطات گفت: مردم اهواز از وزیر … که برای به‌کارگیری در اغتشاشات از این اطلاعات به دست می‌آوردند، نظم و …

وی در گفت و گو با خبرنگار مدال اظهار داشت: مگر دفعه اول است که آقای قلعه نویی از بنده تعریف می کند؟ … حمله کرد؛ درست در روزهایی که مردم به شدت از دست ایشان ناراحت بودند و حتی بحث حیات و زندگی ایشان مطرح بود. … باز هم گفت اختیار من دست شماست. … عزیز در هر کجای دنیا که هستید حتی یک لحظه رویداد های فوتبالی را از دست ندهید.

ای مردم! ما شما را از یک مرد و زن آفریدیم و شما را تیره‌ها و قبیله‌ها قرار دادیم تا یکدیگر را … نیست،) گرامی‌ترین شما نزد خداوند با تقواترین شماست؛ خداوند دانا و آگاه است!

امیرالمؤمنین (ع)در مورد آموزش و پرورش خویش به دست رسول خدا (ص) در …. من خير دنيا و آخرت را براى شما آورده ام و خداى متعال به من فرمان داده كه شما را به آن فرا بخوانم. ….. به مردم می فرمایند: «به تجارت بپردازيد كه تجارت، سبب بى نيازى شماست از …. و علماء نگفته سلونی قبل ان تفقدونی مگر علی بن ابیطالب علیه السلام.

چون دنیا به کسی روی آرد، نیکویی‌های دیگران را بدو به عاریت سپارد، و چون بدو پشت نماید، خوبی‌های او را برباید. … ناتوان‌ترین مردم کسی است که نیروی به دست آوردن دوستان ندارد، و ….. که از او پذیرفته شود، مگر آن که باج ستاند، یا گزارش کار مردمان را به حاکم رساند، …. خبر ما جز این نیست، خبری که نزد شماست چیست؟

اینکه به خواننده چه حسی دست می‌دهد و حتی ممکن است گرفتار چه سوءتعبیر‌هایی شود. اما در نهایت تصمیم گرفتم بنویسم. چون دیدم که اساساً حرفه‌ و حتی محل درآمد بسیاری از مردم سوء تعبیر حرف دیگران است و … اما در دنیای امروز، بانک‌ها به من وام می‌دهند. ….. من حدود دو سال هست که هر روز صبح اولین کاری که می کنم خواندن روزنوشته های شماست.

از جمله مباحثی که مردم ما باید روی آن فکر کنند و معرفت کافی به دست آورند، این … آنچه دنیا را آباد می کند حاکمیّت اسلامی است و اگر ما این را از دین بگیریم، مطمئنا از …… ای مردم این قضیّه متعلّق به شماست و هیچ کس حقّی در خلافت و حکومت ندارد، مگر آن …

دعا كه مي‌كنيد اگر توانستيد خود را به دست دعا بدهيد، و اگر نتوانستيد پذيراي آن باشيد. يك كلمه … بیا و از این تاریخ تصمیم بگیر حرفی نزنی مگر از او. … او در شماست، خدا كه همه جا بوده است. … محبت داريد، اگر مي‌خواهيد زيادتر شود به بچه و زن و مردم بدميد. … اگر از آخرت صحبت كنيم كوچكش كرده ايم، و اگر از دنيا بگوييم بزرگش كرده ايم.

مگر یک باک بنزین چقدر باعث صرفه‌جویی ما در هزینه‌ها می‌شود که مردم برای … در همه جای دنیا وقتی کالایی گران می‌شود، مردم از آن استقبال نمی‌کنند تا …… خصوصی سازی کردین و بعدش از جیب دولت سوبسید دادین باز دست دولت هست. …… در اخر کامنت نوشته ام دقیقا همانندنظر شماست و روی کاهش شدید ارزش ریال و پایین بودن.

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر