Qeta

نوحه سینه زنی – خدا برادرم رفت – خواننده علی سیار

خواننده علی سیار.

خواننده علی سیار. علی سیار. 501 بازدید ۱ روز پیش. 8:45 …

خواننده علی سیار. 05:17. نوحه سینه … مراسم سینه زنی در حسینیه محبان اهل بیت ع بردخون | ششم محرم 1398/1441. 21:15. مراسم سینه …

خواننده علی سیار. 05:17.

شب هفتم … پناه حرم کجا داری میری بگو برادرم … فول آلبوم خوانندگان.

شاعر: دکتر محمد مهدی سیار. تاریخ: پنجشنبه ۹۸/۰۴/۱۳. شکر خدا که خیمه بر این آستان زدیم … رفت آبروی خصم چو پهبادشان به باد ….. شاعران: مهدی جهاندار، مریم سقلاطونی، محمد قائمی راد، سید محمد علی رضایی، امیر رضا ….. دو فایل صوتی مداحی جدید ویژه “پیاده روی اربعین” که با نوای حاج میثم مطیعی در جلسه ….. علی با برادر هم آن کرد یاران

… شاعران کشورمان به دیدار رهبر معظم انقلاب رفتند که از میان آن‌ها 27 شاعر … رهبر انقلاب باز هم سیار را مورد تشویق قرار دادند که سیار هم گفت: تصادفا اینطور از آب در آمد. … چراغ خانه زنی بود بی گمان که خدا … درست گفت برادر! …. ای تو را علم علی در سینه‌، چون جان در بدن‌ ….. فیلم/ مداحی مهدی سلحشور در محضر رهبر انقلاب …

تفسیر من از عشق همان بود که گفتم _____در بند … خواستگاری از ایشان توسط عقیل برادر امیرالمومنین که دانشمندی تبارشناس در جهان عرب بود انجام شد. ….. رفتند و در آغوش ارباب جا گرفتند …… میخونم نوحه و دم ، تو عزای محرم اومده ماه عزا; دانلود سبک; **; شده دل زارم به خدا هواییِ …… كعبه ی سیار كه دل را به هرسو كشد.

او در ابتدا در دسته های عزاداری سیدالشهدا نوحه خوان آن حضرت بوده و این مسیر … البته شعر های او را بیشتر آقایان سیار، عرفانپور و رضوانی می … ما باید خودمان به جایی برسیم که بتوانیم در مداحی ملودی تولید کنیم … فقط نکته ای که وجود دارد این است که اگر یک موسیقی را یک خواننده آن ور … اگر ندهند هم یا علی می گوییم.

مسأله قمه زنی که یک حرکت غیرمنطقی است و به صورت ابزار تبلیغاتی در دست دشمن …. و کم نظیر اخروی برای ذاکران و نوحه خوانان این دستگاه در نظر گرفته شده است. … در ابتدای محرم آغاز می شود، در دهه محرم با عزاداری، سینه زنی و زنجیرزنی ادامه می یابد تا … با دین خواهد رفت، امام علی(ع) می فرمایند: مردم دشمن چیزی هستند که آن را نمی شناسند.

نوحه آقای احمدیان بسیار سنگین و دلنشین بود از فرارو هم خیلی متشکرم که این کار ارزنده را انجام … ۹ (تصاویر) قتل هولناک خواننده زن به دست برادرش!

۱۳۹۳/۰۸/۱۳ 0 3 پاسخ بسیار عالیییی … ۹ (تصاویر) قتل هولناک خواننده زن به دست برادرش! … حتی جنس کلماتی که برای اهل بیت (ع) در اشعار، مداحی و نوحه‌ها به کار …. من برای خدا و دوست داشتن شما این کار را کردم».

زن من، شوهر من، بچه من، پدر و مادر من، خواهر و برادر من، خانه و باغ و ماشین من، مدرک و …

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر