Qeta

هر مومنی بعد از ذکر مصائب سیدالشهدا(ع) برای فرج من دعا کند

یکی از دوستان صالح من یاد کرد اینکه حضرت حجت(ع) را در خواب دیده بود. پس آن حضرت فرموده بود که: من برای مومنی که مصیبت جد شهیدم را یادآور … دعای امام زمان برای مومنی که بعد از ذکر مصیبت کربلا برای فرج دعا کند … و هر روزی که در آن ظلمی از دشمنان بر امامان بر حق واقع شده زیرا که ایمان و … حرم حضرت سیدالشهدا(ع)

21:58 در منتظران مهدی عجل الله فرجه …

امام زمان(عج): هر مومنی بعد از ذکر مصائب سیدالشهدا (ع)برای فرج من دعا کند من برای او دعا می کنم. سلطان وفا آقا ابوالفضل.

نویسنده مکیال المکارم می گوید : از جمله اثرات دعا برای مولای ما حضرت مهدی اروحناه … بنابراین هنگامی که بنده مومن برای مولایش امام عصر (اروحناه فداه) دعا کند ، و این کار را خالصانه انجام دهد، مولای … فرموده اند: من حتما برای هر مومنی که در مجلس عزا ، بعد از یاد مصیبت های سیدالشهدا … امام علی(ع) چگونه با آقازاده‌ها برخورد می‌کرد؟

از آنجا که چاپ اول ودوم کتاب آثار دعا برای فرج امام زمان (ع) (کتاب حاضر) مورد توجه … مگر صاحبدلی روزی ز احسان * * * کند در حق مسکینان دعایی …. او فرموده اند: من برای هر مومنی که پس از ذکر مصائب سیدالشهداء در مجالس عزاداری دعا می کند، دعا می کنم. … بعد از نماز، دعایی خواند، کان دیوارها وسنگها آن دعا را با او زمزمه می کردند.

️امام زمان: هر مومنی بعد از ذکر مصائب سیدالشهدا(ع) برای فرج من دعا کند. من برای او دعا می کنم…

هر مومنی بعد از ذکر مصائب سیدالشهدا (ع) برای فرج من دعا کند ، من برای او دعا میکنم . الهم عجل الولیک الفرجالهم عجل الولیک الفرجالهم عجل الولیک الفرج. 99. نمی پسندم!

برای تعجیل در فرج و ظهور من بسار دعا کنید که همانا فرج من، فرج و گشایش خود شماست.7 … از ذکر مصایب حضرت سیّدالشّهداء(ع) برای من دعا کند، من برای او دعا می نمایم.16 … همانا از حقوق ما بر شیعیان این است که بعد از هر نماز واجب، دست هایشان را بر چانه …

صلی الله علیک یا ابا عبدالله و علی المستشهدین بین یدیک و رحمة الله و برکاته. آقا صاحب الزمان(عج):. هر مومنی که بعد از ذکر مصائب سیدالشهدا برای فرج من دعا کند من …

گریه بر سید الشهدا (ع) را با دعا برای تعجیل فرج حضرت بقیه الله (ع) در هم می آمیزد و … هر مومنی که در مجالس سوگواری پس از ذکر مصائب حضرت سید الشهدا (ع) برای من دعا … حسینی بعد از جاری شدن اشک اولین و آخرین حاجت خود را فرج امام زمان عج قرار دهند و 14 مرتبه ذکر شریف اللهم عجل لولیک الفرج را بر لب جاری کنند ؛ خداوند انشاءالله …

هر مومنی بعد از ذکر مصائب سیدالشهدا علیه‌السلام برای فرج من دعا کند، من برای او دعا می‌کنم. … برچسب‌ها: او خواهد آمد, عکس نوشت, محرم, عاشورا.

برچسب‌ها: او خواهد آمد, حضرت ابالفضل, عکس نوشت, محرم, تاسوعا و عاشورا … هر مومنی بعد از ذکر مصائب سیدالشهدا علیه‌السلام برای فرج من دعا کند، من برای او دعا می‌کنم.

هر کس که می خواهد در دنیای پر آشوب کنونی از نجات یافتگان و رستگاران … آنچه در دعای فرج از خداوند متعال تقاضا می گردد سلامتی و تعجیل در ظهور امام … احمد بن اسحاق گفت: ای مولای من، آیا علامتی هست که دلم اطمینان پیدا کند به آن علامت؟ … هر مومنی که پس از ذکر مصائب سیدالشهداء در مجالس عزاداری دعا می کند، دعا می کنم.

هر مومنی که بعد از ذکر مصائب سیدالشهدا برای فرج من دعا کند من براییشان دعا می کنم. + نوشته شده در … از ذکر علی مدد گرفتیم / آن چیز که می شود گرفتیم. در بوته ی …

مردم به فکر من نیستند و برای فرج من دعا نمی کنند.» سپس آن …. (۲) کتاب الفِتَن ابن حمّاد مَروزی؛ برداشت ازخطابة امام محمّدباقر(ع) … مگرنه اين است كه حضرت سيدالشهداء درروزعاشورا بارها وبارها زبان به نصيحت حراميان گشود اما آنهاكه شكمهاشان از مال حرام …. دعا برای فرج بعد از روضه سید الشهداء … “من برای هر مومنی که پس از ذکر مصائب سید.

امام زمان(عج) : هر مومنی بعد از ذکر مصائب سیدالشهدا(ع) برای فرج من دعا کند. … برا اصلاح نفس کاری کنیم حضرت علی(ع) : اميدوارترين مردم به اصلاح نفْس، كسى است كه …

حضرت عسکری علیه السلام فرمود: هنگامی که خداوند مهدی این امت را به من بخشید، دو ملک را فرستاد. … و برای تعجیل فرج زیاد دعا کنید که آن فرج شماست. …. اند: من برای هر مومنی که پس از ذکر مصائب سیدالشهداء در مجالس عزاداری دعا می کند، دعا می کنم. … ۵ – سفارش فرمودند بر خواندن این دعا بعد از ذکر رکوع در نمازهای یومیه، …

⚡تا میتوانیم در هر حال نشسته،سواره یا پیاده از فرستادن صلوات غفلت نکنیم … من برای مومنی که پس از ذکر مصیبت سیدالشهدا برای فرج و تایید من دعا کند، دعا میکنم. … #روز_سیزدهم_محرم : مصائب حضرت امام سجاد علیه السلام و زینب کبری علیها السلام در کوفه و … خدا حیا مى کند گریه کننده بر حسین ابن على علیه السلام را عذاب نماید

هر کس که می خواهد در دنیای پر آشوب کنونی از نجات یافتگان و رستگاران … آنچه در دعای فرج از خداوند متعال تقاضا می گردد سلامتی و تعجیل در ظهور امام … احمد بن اسحاق می گوید: گفتم ای پسر رسول خدا، امام و خلیفه بعد از تو کیست؟ … برای هر مومنی که پس از ذکر مصائب سیدالشهداء در مجالس عزاداری دعا می کند، دعا می کنم.

گریه بر سید الشهدا (ع) را با دعا برای تعجیل فرج حضرت بقیه الله (ع) در هم می آمیزد و … هر مومنی که در مجالس سوگواری پس از ذکر مصائب حضرت سید الشهدا (ع) برای من دعا کند من برای او دعا می نمایم. … مردم به فکر من نیستند و برای فرج من دعا نمی کنند.

شــــایـد که مـــــنم مـانـــع تعجـــیل فــــــــــــــرج … در روز جمعه ساعتی است که هر کس آنرا مراقبت کند و در آن لحظه دعا کند دعایش مســتجاب شده و آن … من دعاگوی هر مومنی هستم که پس از ذکر مصائب جد غریبم حضرت سیدالشهدا (ع) برای تعجیل و فرج من دعا کند .

امام حسین میخوان به هر چی که خودشون توی عاشورا بهش رسیدن ما هم مثل ایشون بهش برسیم و به …. امام زمان (عج) می‌فرمایند: من دعا می‌کنم برای هر زن و مرد مومنی که در مجلس سوگواری پس از ذکر مصائب جدّ غریبم حضرت سیدالشهدا برای تعجیل فرج من دعا کند. … برای عزاداری آقا امام حسین ع مسجد رو ترجیح میدم خوبیش اینه که بعد نماز جماعت مغرب …

چشماش چند دقیقه ای بسته میشه و بعد شروع میکنه به گریه شدید . … حضرت ولیعصر(عج): من دعا میکنم برای هر زن و مرد مومنی که … برای هر زن و مرد مومنی که در مجالس سوگواری پس از ذکر مصائب جد غریبم حضرت سید الشهدا(ع)برای تعجیل در فرج من دعا کند.

باز هم اپارات کیفیتو برد پایین 😐 زیرش نوشته: امام زمان (عج): هر مومنی بعد از ذکر مصائب سید الشهدا (ع) برای فرج من دعا کند, من نیز برای او دعا میکنم.

دعای حضرت صاحب الزمان در حق دعا کننده برای تعجیل فرج … به او فرموده اند: من برای هر مومنی که پس از ذکر مصائب سیدالشهداء در مجالس عزاداری دعا می کند، دعا می کنم.

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر