Qeta

و در تخمی‌ترین زمان برای مکانی متولد شده‌ام!

وقتی حتی نگفتی خسته شده‌ای، و فقط دور شدی. … که با صبح مبارزه می‌کند تا باز متولد بشود در این دنیا. …. و تخمی‌ترین تخمین‌م از خودم حداکثر به ۱۰ درصد می‌رسد، … محیطی می‌شد؛ یک مگاپیکسل دیگرش هم صرفِ حسِ من وقتی آن روزها نبودن‌ت در مکان مناسب را به‌بهانه‌ی حکمت الهی، در حساب‌دفتریِ “زمان مناسب” ثبت می‌کردم.

و در تخمی‌ترین زمان برای مکانی متولد شده‌ام! به گمانم ماهی بوده‌ام. یک ماهی آبی کوچولو. بی‌آنکه کسی گذرم را ببیند اقیانوس را سفر کرده‌ام. یک روز پیر …

آن زمان، واقعاً زمان پرتنشی برای سفر به کره شمالی بود، سفر به تنها کشوری که … وقتی که در سال 1953 آتش بس اعلام شد، نیروهای درگیر به مکان هایی که سه سال قبل ….. سه بازیکن از ترکیب آن‌ها متولد ژاپن بودند و برای کره شمالی بازی می‌کردند. … خوشحالم که به خانه برگشتم، از سیاست خسته شده ام و کاری با آن ندارم.

حتی گاهی که زمان یا حوصله کافی برای آب رسانی به همه ندارم از خیرش می گذرم چون احساس می کنم … کنم ، آنجا که انسانها برای “آموختن” اراده می کنند و کمک می خواهند ، نه در هر محیط و مکان عامی . ….. و نوینی ارائه می دن اما می بینی حتی چیپ ترین افراد با تخمی ترین افکار هم گاهی طعمه میشن. …. گاهی می اندیشم چرا در این کشور داغون متولد شده ام؟

تبلیغ شما در این مکان. پربازدید ها. روز; هفته; ماه; سال. پاترول 2020 در امارات دیده شد (+عکس) 7 افزودنی‌ غذایی که باید از آنها پرهیز کرد خودروهای جدیدی که تا آخر امسال …

زمان حال . مينا در جايی در اروپا خود را برای بازی در يك نمايش اروپايی معرفی می كند. ….. صحنه يك مكان مقدس است و من از لحظه ای كه بر آن پا می گذارم ، با هيچ چيز در دنيا شوخی ندارم . فراموش … من هر شب روی صحنه مرده ام و بعد از هر بازی دوباره متولد شده ام . …… در این مواقع تخمی ترین آدمی که میتواند پشت در باشد همین احمد است.

زندگی تخمیتر از این حرفهاست : اگر زن باشید هر ماه این فرضیه که ما آدمها … شیشه خالی نسکافه میگوید که اینبار به کافی معتاد شده ام ٬مثل جویدن ناخن …. زمان و مکان اجرا ارتباط مستقیم با میزان کلفتی پارتی دارد . …. حالا باید مثل یک آدم تازه متولد شده در دفتر ثبت احوال فیلمهایم از نو برای خودم شناسنامه بگیرم .

اتاق من در متل لوتوس تخمی‌ترین چهاردیواری عمرم بود. …… این شعر به سادگی شکل گرفته و به زمان و مکان خاصی تعلق ندارد به کسی یا چیزی اشاره نمی کند با مولفه های پیرامتنی …… متولد : 1340 ….. از دشت و صحرا و کوه و دریا رد شده ام .

چشمام رو یک روز باز کردم و دیدم وسط دنیا متولد شدم. … من از کودکی تحریف شده ام. … زندگی کردن اینجا، توی این زمان، کار سختیه. …. حالا اکه من و شما تو تخمی ترین کشور دنیا، تو بدترین دوره وجودش، توی تخمی ترین مقطع از اون دوره بدش بدنیا اومدیم و به پست هم خوردیم هم از … ارابه مرا با خود ببر، مرا از این مکان بربا

علتش این است که بی‌پناه و تعطیل می‌شوند و در آن زمان هیچ کاری نمی‌شود کرد باهاشان. …. پسرکی در بیابان‌های اطراف طابران توس متولد شد. … جا و مکان و آب و غذا هم بود. …. منگل شده‌ام احتمالا، شما هم همین احساس را به من دارید؟ …. نصف شب بود که تخمی ترین پلان زندگی ام را برایش تمام کردم، رفتم دست شویی و در حین کار یاد منیژه افتادم که با …

ایراد‌های جدی داشتم، که به مرور زمان به وجود آمده بود. ایرادی که ….. قبول دارم. و حرفم این است: “سئوال تخمی، جواب تخمی‌تر. ….. متوجه شده‌ام که خیلی سخت است آدم بدون زن بماند. یک بار با ….. تازه نه فقط دخترهایم‌همه‌شان در روز سیزدهم ماه متولد شده‌اند بل‌که نمای خانه‌مان هم سیزده پنجره دارد…بگذریم، ….. زمان و مکان را گم کرده بودم .

زندگی تخمی‌تر از این حرفاس، ما هم پوست کلفت‌تر و سگ جون‌تر از گذشته.

پسرکی در بیابان‌های اطراف طابران توس متولد شد. … جا و مکان و آب و غذا هم بود. …. منگل شده‌ام احتمالا، شما هم همین احساس را به من دارید؟ ….. نصف شب بود که تخمی ترین پلان زندگی ام را برایش تمام کردم، رفتم دست شویی و در حین کار یاد …. به اینکه پای کامپیوتر و اتوکد و هزار کوفت زهرمار یبوست بگیرند و راه راه به زمین و زمان فحش بدهند.

انتخاب درست کُس خار آینده لحظه را دریاب زمان در گذر است از پس هر زمستان بهاری است . ….. بود از تولدِ فرزندی که ندیده عاشقش شده بود و من دلتنگ بودم که از وجود مادرم جدا شده‌ام! … ایرانی فقط متولد شمیران است، یا ساکن تورنتو یا لندن یا نیویورک. ….. زدنه سعی کن قهرمان زندگیت از پوستر روی دیوار به آینه ی مجاورش نقل مکان کنه #عمومصے.

سیروان هم بـه همراه برادرش بـه آنتالیـا رفته هست و این سفر موقعیت مکانی و زمانیِ بسیـار ….. آنچه كه آقاي خاتمي دنبال مي‌كرد بخشي از سياست‌هاي زمان آقاي هاشمي بود . …. شـهره جان مـیگذاشتی بچه از راه مـیرسید و عرق متولد شدنش خشک مـیشد، بعد وارد …… (خطاب بـه تخمـی‌ترین دولت روی زمـین بعد از اسرائیل) یک دو جین بو بالاانداز خوابیده.

دافنه‌ فرمود‌: «باشه‌ ولي‌ تازگي‌ها عجيب‌ و غريب‌ شده‌اي‌. خيلي‌ از …… نبايد پاي اونها به همچين مكاني باز بشه. من و قاتل …… من هر شب روی صحنه مرده ام و سپس هر بازی دوباره متولد شده ام . …… در این مواقع تخمی ترین آدمی که میتواند پشت در باشد همین احمد هست.

انتخاب درست کُس خار آینده لحظه را دریاب زمان در گذر است از پس هر زمستان بهاری است . ….. بود از تولدِ فرزندی که ندیده عاشقش شده بود و من دلتنگ بودم که از وجود مادرم جدا شده‌ام! … ایرانی فقط متولد شمیران است، یا ساکن تورنتو یا لندن یا نیویورک. ….. زدنه سعی کن قهرمان زندگیت از پوستر روی دیوار به آینه ی مجاورش نقل مکان کنه #عمومصے.

… تختی زمان: چهارشنبه ۲۸ فروردین ۹۸ ساعت ۱۸ مکان: بزرگراه شهید همت، پردیس سینمایی ….. بعضیا هیچ گوهی نیستیم تو تخمی ترین کشور دنیا زندگی می‌کنیم، فقط یاد …… باورکنید من دوباره متولد شده ام، اصلا” در محل کارم[دانشگاه]بمب انرژی شده ام.

hashtag new popular instagram photos and videos • ImgGram.

انتخاب درست کُس خار آینده لحظه را دریاب زمان در گذر است از پس هر زمستان بهاری است . ….. بود از تولدِ فرزندی که ندیده عاشقش شده بود و من دلتنگ بودم که از وجود مادرم جدا شده‌ام! … ایرانی فقط متولد شمیران است، یا ساکن تورنتو یا لندن یا نیویورک. ….. اثر گازگرفتگی نیز از جو زدگی مفرط زوجین پس از مهیا شدن مکان انجام می پذیرد هم وطن …

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر